Ürünlerimiz
  Çeneli Kırıcılar Geri Anasayfa

" Ön kırma masraflarını özel yüksek manganlı alaşımlar ile düşürüyoruz”

Kırıcı çeneler için iz element miktarları az olan,doğru bileşimde çelik ve sıkı kontrol edilen bir ısıl işlem yapılması zorunludur.Işık Çelik’te özel şartlarınıza uygun bileşim ve ısıl işlemlerle her tür manganlı çelik dökümün önerilmesi ve yapılması mümkündür. Değişik kalınlıklardaki dökümler farklı sıcaklık ve ısıtma süreleri ile doğru programlarda ısıl işlem yapılır ve uygun şekilde su verilir.

“ Uygulaması kanıtlanmış alaşım kombinasyonlarını azami tokluk verecek şekilde seçiyoruz "

Ayrıca çeneli kırıcıların yapımında kullanılan diğer bütün döküm parçaları, pitman,mesnet plakaları,yatak gövdeleri,kasnak vb. dökme demir ve çelik döküm olarak üretiyoruz.

Nihai mikroyapı metalurjik (metalografik) deneyler ile kontrol edilmekte ve her bir döküm parçada bulunan takip numaraları ile kontrol sonuçları 10 yıl süre ile kaydedilmektedir.

Anahtar Kelimeler
Çimento, Enerji, İnşaat ve Makina, Demir, Çelik, Tarım, Toprak San, Genel Makina Sanayi, Costruction, Machine, Çeneli Kırıcılar, Konik Kırıcı, Darbeli Kırıcı, Merdaneli Kırıcı, Dik milli Kırıcı, Çekiçli Kırıcı, Değirmen, Çamur Pompaları, Hidrosiklonlar, döküm, çelik, pik,  sfero, celik, dökümhane, alaşım, aluminyum, dökümcü, dökümhaneler,  demir, foundry, cast iron, dökümcüler,  ışıkçelik, krom, nikel, molibden, makina, makine, beton, mangan, hurda, hurda demir, hassas döküm, hassas, steel, metal, bakır, dökümcülük, dökümhaneleri, stainles steel, iron, maça, elefant, dökum, casting, dirsek, rediksüyon, rediksiyon, parçası, menhol, kapağı, hurdası

Adres : Rasathane Yolu üzeri 6106/4 Sk. No:46 lşıkkent - İzmir / TÜRKİYE     Tel: 00 90 232. 437 03 23 Faks: 00 90 232. 437 03 27    E-mail: isik@isikcelik.com.tr