Ürünlerimiz
  Çimento Geri Anasayfa

           Çimento üretim tesislerinde kullanılan döküm parçalar, aşınmaya ve ısıya dayanıklı çeşitli alaşımlardan seçilmektedir. Hammaddenin ocaklardan çıkarıp kırılmasına ve klinkerin değirmenlerde öğütülmesine kadar, aşınmaya dayanıklı dökümler en çok ihtiyaç duyulan malzemelerdir.
          
           Ayrıca yüksek ısıya dayanıklı dökümlerde, ısıtma ve soğutma ekipmanlarında çokça kullanılmakta ve ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle aşınmaya ve ısıya dayanıklı malzeme seçimi direk olarak parçaların ömürlerine ve performansına etki etmektedir ve biz de Işık Çelik olarak en iyi alaşımlı çelik malzemelerin seçimini yaparak üretimlerimizi çimento sanayi için gerçekleştirmekteyiz.

           Müşterilerimiz ile sürekli iletişimde olarak, onlardan uygulama,çalışma ve servis ihtiyaçlarını öğrenerek,uygun malzeme seçimi yaparak yönlendirmekteyiz.Buna bağlı olarak ta mekanik balans ,aşınma-darbe mukavemeti ve dizayn iyileştirmesi yapılarak minimum periyodik bakım ve parça değişimi gerçekleştirip maliyetleri düşürmekteyiz.

Adres : Rasathane Yolu üzeri 6106/4 Sk. No:46 lşıkkent - İzmir / TÜRKİYE     Tel: 00 90 232. 437 03 23 Faks: 00 90 232. 437 03 27    E-mail: isik@isikcelik.com.tr