Teknolojimiz
  Döküm Geri Anasayfa


Stoperli potalar ile döküm esnasında en temiz metali kalıba doldurmak mümkün olmaktadır. Belli bir ağırlık ve üzeri parçalarda tamamen stoperli potalar kullanılmakta böylelikle düşük yoğunluklu curufun kalıb içine girmesini önlemektedir.

Dökülecek parçalara, maksimum mekanik özellikler,minimum döküm hatası ve yüksek işlenebilirlik kazandırmak için pota treatmanı yaparak de-oksidasyon ve mikroyapı modifikasyonu her malzeme için gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca sıvı madendeki kalıcı alüminyum ve oksijenin ölçülmesi ve giderilmesi amacıyla oksijen tahin cihazımızı her döküm öncesi kullanılarak porozite hatası olmayan parçalar üretmekteyiz.

Anahtar Kelimeler
Çimento, Enerji, İnşaat ve Makina, Demir, Çelik, Tarım, Toprak San, Genel Makina Sanayi, Costruction, Machine, Çeneli Kırıcılar, Konik Kırıcı, Darbeli Kırıcı, Merdaneli Kırıcı, Dik milli Kırıcı, Çekiçli Kırıcı, Değirmen, Çamur Pompaları, Hidrosiklonlar, döküm, çelik, pik,  sfero, celik, dökümhane, alaşım, aluminyum, dökümcü, dökümhaneler,  demir, foundry, cast iron, dökümcüler,  ışıkçelik, krom, nikel, molibden, makina, makine, beton, mangan, hurda, hurda demir, hassas döküm, hassas, steel, metal, bakır, dökümcülük, dökümhaneleri, stainles steel, iron, maça, elefant, dökum, casting, dirsek, rediksüyon, rediksiyon, parçası, menhol, kapağı, hurdası

Adres : Rasathane Yolu üzeri 6106/4 Sk. No:46 lşıkkent - İzmir / TÜRKİYE     Tel: 00 90 232. 437 03 23 Faks: 00 90 232. 437 03 27    E-mail: isik@isikcelik.com.tr